Silent Disco w Filmowej

IMG_0079Ostatniego dnia kwietnia 2015 roku we lwóweckiej Filmowej znów pojawił się nieprzebrany tłum. Wszystko to za sprawą kolejnej edycji Silent Disco. Po raz pierwszy na tej nietypowej imprezie lwówczanie (i nie tylko) bawili się 13 lutego 2015 roku, z okazji okrągłych, dziesięciu lat knajpy. Ideą Silent Disco jest zabawa w rytm muzyki płynącej ze słuchawek, a zapuszczanej przez trzech różnych dj’ów. Po liczbie ludzi przybyłych do Filmowej w kwietniu, widać, że idea się spodobała. Byłem tam, widziałem i wykonałem fotografie, które poniżej możecie obejrzeć. Czy warto było przyjść? Odpowiedź jest oczywista. Jasne, że tak!

Co to jest Silent Disco? Odpowiedź można znaleźć na stronie jednej z wielu firm, które proponują tego typu usługi ( http://www.silentdisco.org.pl/ )

Silent Disco jest rozwiązaniem audio w miejscach, w których hałas jest problemem.

PRZEZNACZENIE :
Wydarzenia organizowane na świeżym powietrzu oraz w pomieszczeniach, podczas których uczestnicy bawią się przy zastosowaniu bezprzewodowych słuchawek na uszach, słuchając jednocześnie 3 Dj’ów grających 3 różne ścieżki muzyczne.
Uczestnicy mogą zmienić ścieżkę dźwiękową za pomocą przełącznika na swoim zestawie słuchawkowym oraz regulować głośność.

Jest to interesujące doświadczenie gwarantujące ciekawe doznania i dużo rozrywki.

System Silent Disco w elegancki sposób omija przepis o ciszy nocnej !!!
Jest to idealna odpowiedź na problem z poziomem hałasu podczas wydarzeń muzycznych, wystąpień, koncertów itd.

Bardzo popularny typ imprez na zachodzie spotykający się z pozytywnymi komentarzami ze strony uczestników Silent Disco Party.

Wydarzenie dla wszystkich, niezależnie od wieku. System Silent Disco doskonale sprawdza się w środowisku młodzieży jak również osób starszych.

Zobaczcie jak bawili się zebrani w Filmowej miłośnicy muzyki i tańca.

Pierwsza impreza „Silent Disco” odbyła się na 10-lecie Filmowej.

10 lat Filmowej – 13.02.2015

EDIT 7.05.2015:
Silent Disco vol.2 – 30.04.2015

Comments